Продукція > KEMET > C878AF24250AA1J
C878AF24250AA1J
C878AF24250AA1J KEMET
C878AF24250AA1J
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 2.5UF 5% 470VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 470V
Height - Seated (Max): 2.303" (58.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.5 µF
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
на замовлення 365 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2.5UF 5% 470VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 470V, Height - Seated (Max): 2.303" (58.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.5 µF, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C878AF24250AA1J C878AF24250AA1J Виробник : KEMET KEM_F3063_C87.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 470V 2.5uF 5%