Продукція > KEMET > C878BF35200AA0J
C878BF35200AA0J
C878BF35200AA0J KEMET
KEM_F3063_C87.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 20UF 5% 470VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.528" (13.40mm)
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 470V
Height - Seated (Max): 3.150" (80.00mm)
Capacitance: 20 µF
Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm)
Capacitance: 20µF
на замовлення 422 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 20UF 5% 470VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.528" (13.40mm), Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 470V, Height - Seated (Max): 3.150" (80.00mm), Capacitance: 20 µF, Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm), Capacitance: 20µF, Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C878BF35200AA0J C878BF35200AA0J Виробник : KEMET KEM_F3063_C87.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 470V 20uF 5%