Продукція > KEMET > C878BF35460SA0J
C878BF35460SA0J
C878BF35460SA0J KEMET
C878BF35460SA0J
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 46UF 5% 470VAC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 450V 46uF 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C878BF35460SA0J C878BF35460SA0J Виробник : KEMET KEM_F3063_C87-3316450.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 450V 46uF 5%