Продукція > KEMET > C901U100JYSDBAWL40
C901U100JYSDBAWL40
C901U100JYSDBAWL40 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 10pF SL 5% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U100JYSDBAWL40 C901U100JYSDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf Safety Capacitors 400/250V 10pF SL 5% LS=10mm