Продукція > KEMET > C901U100JYSDCAWL45
C901U100JYSDCAWL45
C901U100JYSDCAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 10PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 10pF 5% SL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U100JYSDCAWL45 C901U100JYSDCAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 10pF 5% SL