Продукція > KEMET > C901U100JZSDBAWL40
C901U100JZSDBAWL40
C901U100JZSDBAWL40 KEMET
C901U100JZSDBAWL40.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10PF 440VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 10pF 5% SL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U100JZSDBAWL40 C901U100JZSDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 10pF 5% SL