Продукція > KEMET > C901U101KUYDAAWL20
C901U101KUYDAAWL20
C901U101KUYDAAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 100PF 400VAC Y5P RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 100pF 10% Y5P.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U101KUYDAAWL20 C901U101KUYDAAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 100pF 10% Y5P