Продукція > KEMET > C901U101KVYDBAWL40
C901U101KVYDBAWL40
C901U101KVYDBAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 100PF 400VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 100pF Y5P 10% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U101KVYDBAWL40 C901U101KVYDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-3316669.pdf Safety Capacitors 400/400V 100pF Y5P 10% LS=10mm