Продукція > KEMET > C901U101KZYDAA7317
C901U101KZYDAA7317
C901U101KZYDAA7317 KEMET
C901U101KZYDAA7317.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 100PF 440VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 100pF Y5P 10% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U101KZYDAA7317 C901U101KZYDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 100pF Y5P 10% LS=10mm