Продукція > KEMET > C901U101KZYDBAWL35
C901U101KZYDBAWL35
C901U101KZYDBAWL35 KEMET
C901U101KZYDBAWL35.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 100PF 440VAC Y5P RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 100pF 10% Y5P.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U101KZYDBAWL35 C901U101KZYDBAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 100pF 10% Y5P