Продукція > KEMET > C901U101KZYDBAWL45
C901U101KZYDBAWL45
C901U101KZYDBAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 100PF 440VAC Y5P RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 100pF 10% Y5P.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U101KZYDBAWL45 C901U101KZYDBAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 100pF 10% Y5P