Продукція > KEMET > C901U102MUVDBAWL40
C901U102MUVDBAWL40
C901U102MUVDBAWL40 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 1000pF 20% Y5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U102MUVDBAWL40 C901U102MUVDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 1000pF 20% Y5V