Продукція > KEMET > C901U102MUVDCAWL20
C901U102MUVDCAWL20
C901U102MUVDCAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 1000pF Y5V 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U102MUVDCAWL20 C901U102MUVDCAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 1000pF Y5V 20% LS=10mm