Продукція > KEMET > C901U102MVVDBA7317
C901U102MVVDBA7317
C901U102MVVDBA7317 KEMET
C901U102MVVDBA7317
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 124 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U102MVVDBA7317 C901U102MVVDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 1000pF Y5V 20% LS=10mm
на замовлення 8823 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
C901U102MVVDBA7317 C901U102MVVDBA7317 Виробник : Kemet c941u332mvvdbawl50.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.001uF 400VAC Y5V 20% (7 X 5.5mm) Radial Disc 10mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
товару немає в наявності
C901U102MVVDBA7317 C901U102MVVDBA7317 Виробник : KEMET C901U102MVVDBA7317 Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF