Продукція > KEMET > C901U102MYVDBAWL40
C901U102MYVDBAWL40
C901U102MYVDBAWL40 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 1000pF Y5V 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U102MYVDBAWL40 C901U102MYVDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf Safety Capacitors 400/250V 1000pF Y5V 20% LS=10mm