Продукція > KEMET > C901U102MZVDBAWL35
C901U102MZVDBAWL35
C901U102MZVDBAWL35 KEMET
C901U102MZVDBAWL35.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 1000pF Y5V 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U102MZVDBAWL35 C901U102MZVDBAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 1000pF Y5V 20% LS=10mm