Продукція > KEMET > C901U102MZVDBAWL45
C901U102MZVDBAWL45
C901U102MZVDBAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 1000pF 20% Y5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U102MZVDBAWL45 C901U102MZVDBAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 1000pF 20% Y5V