Продукція > KEMET > C901U102MZVDCAWL40
C901U102MZVDCAWL40
C901U102MZVDCAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 1000pF Y5V 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U102MZVDCAWL40 C901U102MZVDCAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 1000pF Y5V 20% LS=10mm