Продукція > KEMET > C901U102MZWDAA7317
C901U102MZWDAA7317
C901U102MZWDAA7317 KEMET
C901U102MZWDAA7317.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 1000pF Y5U 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U102MZWDAA7317 C901U102MZWDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 1000pF Y5U 20% LS=10mm