Продукція > KEMET > C901U102MZWDBAWL40
C901U102MZWDBAWL40
C901U102MZWDBAWL40 KEMET
C901U102MZWDBAWL40
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y2, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U102MZWDBAWL40 C901U102MZWDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 1000pF Y5U 20% LS=10mm