Продукція > KEMET > C901U120JYSDBAWL35
C901U120JYSDBAWL35
C901U120JYSDBAWL35 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 12PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 12pF 5% SL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U120JYSDBAWL35 C901U120JYSDBAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 12pF 5% SL