Продукція > KEMET > C901U150JUSDAAWL20
C901U150JUSDAAWL20
C901U150JUSDAAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 15PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 15pF 5% SL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U150JUSDAAWL20 C901U150JUSDAAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 15pF 5% SL