Продукція > KEMET > C901U150JVSDAAWL40
C901U150JVSDAAWL40
C901U150JVSDAAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 15PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 400volts 15pF 5% SL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U150JVSDAAWL40 C901U150JVSDAAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 400volts 15pF 5% SL