Продукція > KEMET > C901U150JVSDCAWL20
C901U150JVSDCAWL20
C901U150JVSDCAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 15PF 400VAC SL RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 15pF SL 5% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C901U150JVSDCAWL20 C901U150JVSDCAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 15pF SL 5% LS=10mm