C91-NWB24H-NB0
C91-NWB24H-NB0 Visual Communications Company - VCC
90-Series-Datasheet.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: LED PNL IND BLUE DIFF 7.10MM PC
Packaging: Bulk
Current: 15mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 700mcd
Termination Style: PC Pin
Lens Color: Blue
Viewing Angle: 45°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.29" (7.37mm)
Wavelength - Peak: 465nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7.10mm Dia
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PNL IND BLUE DIFF 7.10MM PC, Packaging: Bulk, Current: 15mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 700mcd, Termination Style: PC Pin, Lens Color: Blue, Viewing Angle: 45°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.29" (7.37mm), Wavelength - Peak: 465nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7.10mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C91-NWB24H-NB0 Виробник : VCC dtdps00165-1.pdf LED Panel Mount Indicators PMI Round LED .290" Blue 24V