Продукція > KEMET > C911U102MUWDAAWL40
C911U102MUWDAAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 1000pF 20% Y5U.
Інші пропозиції C911U102MUWDAAWL40
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U102MUWDAAWL40 C911U102MUWDAAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 1000pF 20% Y5U