Продукція > KEMET > C911U102MUWDBA7317
C911U102MUWDBA7317
C911U102MUWDBA7317 KEMET
C911U102MUWDBA7317.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 1000pF Y5U 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U102MUWDBA7317 C911U102MUWDBA7317 Виробник : KEMET C911U102MUWDBA7317.pdf Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
товару немає в наявності
C911U102MUWDBA7317 C911U102MUWDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-3316287.pdf Safety Capacitors 400/250V 1000pF Y5U 20% LS=10mm