Продукція > KEMET > C911U102MUWDBAWL20
C911U102MUWDBAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 1000pF Y5U 20% LS=10mm.
Інші пропозиції C911U102MUWDBAWL20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U102MUWDBAWL20 C911U102MUWDBAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 1000pF Y5U 20% LS=10mm