Продукція > KEMET > C911U102MVWDAAWL20
C911U102MVWDAAWL20
C911U102MVWDAAWL20 KEMET
KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 400/400V 1000pF Y5U 20% LS=10mm
на замовлення 959 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U102MVWDAAWL20 C911U102MVWDAAWL20 Виробник : KEMET Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
на замовлення 4000 шт: