Продукція > KEMET > C911U102MVWDAAWL35
C911U102MVWDAAWL35 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 1000pF Y5U 20% LS=10mm.
Інші пропозиції C911U102MVWDAAWL35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U102MVWDAAWL35 C911U102MVWDAAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 1000pF Y5U 20% LS=10mm