Продукція > KEMET > C911U102MVWDCA7317
C911U102MVWDCA7317
C911U102MVWDCA7317 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 1000pF Y5U 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U102MVWDCA7317 C911U102MVWDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 1000pF Y5U 20% LS=10mm