Продукція > KEMET > C911U152MUVDBA7317
C911U152MUVDBA7317
C911U152MUVDBA7317 KEMET
KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 400/250V 1500pF Y5V 20% LS=10mm
на замовлення 171 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U152MUVDBA7317 C911U152MUVDBA7317 Виробник : KEMET C911U152MUVDBA7317.pdf Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL
товару немає в наявності