Продукція > KEMET > C911U152MUVDBAWL40
C911U152MUVDBAWL40
C911U152MUVDBAWL40 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 1500pF 20% Y5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U152MUVDBAWL40 C911U152MUVDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 1500pF 20% Y5V