Продукція > KEMET > C911U152MVVDBA7317
C911U152MVVDBA7317
C911U152MVVDBA7317 KEMET
C911U152MVVDBA7317
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 1500 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U152MVVDBA7317 C911U152MVVDBA7317 Виробник : KEMET C911U152MVVDBA7317 Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
C911U152MVVDBA7317 C911U152MVVDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 400volts 1500pF 20% Y5V