Продукція > KEMET > C911U152MVVDBAWL35
C911U152MVVDBAWL35 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 400volts 1500pF 20% Y5V.
Інші пропозиції C911U152MVVDBAWL35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U152MVVDBAWL35 C911U152MVVDBAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 400volts 1500pF 20% Y5V