Продукція > KEMET > C911U470JUSDAAWL40
C911U470JUSDAAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 47PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 47pF 5% SL.
Інші пропозиції C911U470JUSDAAWL40
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U470JUSDAAWL40 C911U470JUSDAAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 47pF 5% SL