Продукція > KEMET > C911U470JVSDAA7317
C911U470JVSDAA7317
C911U470JVSDAA7317 KEMET
KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 47PF 400VAC SL RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 47 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 47PF 400VAC SL RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Capacitance: 47 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U470JVSDAA7317 C911U470JVSDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 400volts 47pF 5% SL