C911U471KVYDAAWL20
C911U471KVYDAAWL20 KEMET / PARTNER STOCK
KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC.pdf
Виробник: KEMET / PARTNER STOCK
Description: KEMET / PARTNER STOCK - C911U471KVYDAAWL20 - Funkentstörkondensator (Keramik), 470 pF, ± 10%, X1 / Y1, 400 VAC, 400 VAC, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y1
Nennspannung Y: 400VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 470pF
Produktpalette: C900AH Series
Nennspannung X: 400VAC
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET / PARTNER STOCK - C911U471KVYDAAWL20 - Funkentstörkondensator (Keramik), 470 pF, ± 10%, X1 / Y1, 400 VAC, 400 VAC, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y1, Nennspannung Y: 400VAC, euEccn: NLR, Kapazität: 470pF, Produktpalette: C900AH Series, Nennspannung X: 400VAC, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U471KVYDAAWL20 C911U471KVYDAAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-3316669.pdf Safety Capacitors 400/400V 470pF Y5P 10% LS=10mm
на замовлення 466 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
C911U471KVYDAAWL20 C911U471KVYDAAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC.pdf Description: CAP CER 470PF 400VAC Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF