Продукція > KEMET > C911U500JUSDBAWL35
C911U500JUSDBAWL35 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 50PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 50pF SL 5% LS=10mm.
Інші пропозиції C911U500JUSDBAWL35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U500JUSDBAWL35 C911U500JUSDBAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 50pF SL 5% LS=10mm