Продукція > KEMET > C911U500JUSDCAWL40
C911U500JUSDCAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 50PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 50pF 5% SL.
Інші пропозиції C911U500JUSDCAWL40
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U500JUSDCAWL40 C911U500JUSDCAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 50pF 5% SL