Продукція > KEMET > C911U510JUSDBAWL20
C911U510JUSDBAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 51PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 51pF SL 5% LS=10mm.
Інші пропозиції C911U510JUSDBAWL20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U510JUSDBAWL20 C911U510JUSDBAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 51pF SL 5% LS=10mm