Продукція > KEMET > C911U510JUSDCAWL20
C911U510JUSDCAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 51PF 400VAC SL RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 51pF 5% SL.
Інші пропозиції C911U510JUSDCAWL20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U510JUSDCAWL20 C911U510JUSDCAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 51pF 5% SL