Продукція > KEMET > C911U510JVSDBA7317
C911U510JVSDBA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 51PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 51pF SL 5% LS=10mm.
Інші пропозиції C911U510JVSDBA7317
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U510JVSDBA7317 C911U510JVSDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 51pF SL 5% LS=10mm