Продукція > KEMET > C911U510JVSDCAWL40
C911U510JVSDCAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 51PF 400VAC SL RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 51pF SL 5% LS=10mm.
Інші пропозиції C911U510JVSDCAWL40
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U510JVSDCAWL40 C911U510JVSDCAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 51pF SL 5% LS=10mm