Продукція > KEMET > C911U520JYSDBAWL45
C911U520JYSDBAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 52PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 52pF SL 5% LS=10mm.
Інші пропозиції C911U520JYSDBAWL45
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U520JYSDBAWL45 C911U520JYSDBAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf Safety Capacitors 400/250V 52pF SL 5% LS=10mm