Продукція > KEMET > C911U520JZSDCAWL35
C911U520JZSDCAWL35 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 52PF 440VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 52pF 5% SL.
Інші пропозиції C911U520JZSDCAWL35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U520JZSDCAWL35 C911U520JZSDCAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 52pF 5% SL