Продукція > KEMET > C911U560JVSDAAWL20
C911U560JVSDAAWL20
C911U560JVSDAAWL20 KEMET
KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 400/400V 56pF SL 5% LS=10mm
на замовлення 1447 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C911U560JVSDAAWL20 C911U560JVSDAAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC.pdf Description: CAP CER 56PF 400VAC SL RADIAL