Продукція > KEMET > C921U151KYYDAA7317
C921U151KYYDAA7317
C921U151KYYDAA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 150PF 400VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 150pF Y5P 10% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U151KYYDAA7317 C921U151KYYDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf Safety Capacitors 400/250V 150pF Y5P 10% LS=10mm