Продукція > KEMET > C921U151KYYDCAWL40
C921U151KYYDCAWL40
C921U151KYYDCAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 150PF 400VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 150pF 10% Y5P.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U151KYYDCAWL40 C921U151KYYDCAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 150pF 10% Y5P