Продукція > KEMET > C921U151KZYDAA7317
C921U151KZYDAA7317
C921U151KZYDAA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 150pF Y5P 10% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U151KZYDAA7317 C921U151KZYDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440 VAC_Y2_300 VAC-371221.pdf Safety Capacitors 440/300V 150pF Y5P 10% LS=10mm